absolwenci

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 9

Rocznik 1985/1986

 

 

klasa 3az

klasa 3bz

klasa 3cz

wychowawca

mgr Biernat Joanna

wychowawca

mgr Skowroński Ryszard

wychowawca

mgr inż. Treszczotka Jan

1.          Bosak Grzegorz 

2.          Boczkowski Wojciech

3.          Bondarenko Grzegorz

4.          Czopek Tomasz

5.          Figurny Andrzej

6.          Gospodaryk Dariusz

7.          Grodzicki Piotr

8.          Hofman Dariusz

9.          Jóźwiak Robert

10.       Kisyłyczko Jacek

11.       Komsta Zbigniew

12.       Kowalski Zbigniew

13.       Król Marek

14.       Królik Mariusz

15.       Lenart Piotr

16.       Łukasiewicz Sławomir

17.       Melnik Jarosław

18.       Miazek Mirosław

19.       Mochniej Wojciech

20.       Paszkowski Tomasz

21.       Podstawka Dariusz

22.       Rybak Ryszard

23.       Stec Tomasz

24.       Szewczyk Tomasz

25.       Śladowski Sławomir

26.       Wankiewicz Jarosław

27.       Wrzesiński Piotr

28.        Zbrowski Sławomir

1.          Bat Wojciech

2.          Bójczuk Przemysław

3.          Choinacki Krzysztof

4.          Czajkowski Norbert

5.          Deputat Mariusz

6.          Filipczuk Adam

7.          Furtak Jerzy

8.          Górka Mariusz

9.          Kwiatosz Arkadiusz

10.       Kurant Andrzej

11.       Kutnik Mirosław

12.       Majkrzak Piotr

13.       Mazur Leszek

14.       Nowak Henryk

15.       Ostański Jacek

16.       Pawłowski Bogdan

17.       Pietrzak Zbigniew

18.       Pizior Dariusz

19.       Polak Sławomir

20.       Sobolewski Piotr

21.       Sałek Artur

22.       Stachyra Jacek

23.       Stadnicki Ireneusz

24.       Szwajka Artur

25.       Tomera Wojciech

26.        Turczyn Jarosław

1.         Adamiec Andrzej

2.         Czapla Krzysztof

3.         Długosz Roman

4.         Fedorowicz Sławomir

5.         Gągoł Piotr

6.         Grzybek Leszek

7.         Grabowiec Ryszard

8.         Horecki Mirosław

9.         Kołakowski Sławomir

10.       Kowalczyk Tomasz

11.       Kowalski Andrzej

12.       Kraska Ryszard

13.       Kucharczyk Jacek

14.       Mazur Grzegorz

15.       Niewęgłowski Dariusz

16.       Olech Adam

17.       Pawłowski Arkadiusz

18.       Pliszka Andrzej

19.       Pośnik Tomasz

20.       Prandota Przemysław

21.       Raczyński Piotr

22.       Rycerz Piotr

23.       Siedlecki Piotr

24.       Smaga Marek

25.       Walczak Zbigniew

26.        Wójcicki Robert