absolwenci

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 9

Rocznik 1986/1987

 

 

klasa 3 az

klasa 3bz

klasa 3 cz

wychowawca

mgr Andrzej Makowski

wychowawca

mgr Edward Dziedzina

wychowawca

mgr Agnieszka Żytko

1.             Adamowski Tomasz

2.             Bernecki Artur

3.             Bobruk Andrzej

4.             Bylina Andrzej

5.             Ciszewski Piotr

6.             Dziwota Tomasz

7.             Gałecki Krzysztof

8.             Goljan Mirosław

9.             Gułaś Marek

10.         Jałowiec Marcin

11.         Karasek Jacek

12.         Kłaczyński Jacek

13.         Kopyść Krzysztof

14.         Król Jarosław

15.         Kucio Marek

16.         Lewczuk Dariusz

17.         Malczarski Paweł

18.         Mazurek Roman

19.         Michoń Sławomir

20.         Nowicki Tomasz

21.         Pękała Mariusz

22.         Poleszak Sławomir

23.         Rachańczyk Jacek

24.         Serafin Andrzej

25.         Skałecki Tomasz

26.         Sobolewski Grzegorz

27.         Śpiewak Roman

28.         Tomaszewski Piotr

29.         Zabłocki Piotr

1.             Baran Jacek

2.             Bernecki  Janusz

3.             Cieszko Dariusz

4.             Czapik Mariusz

5.             Duda Piotr

6.             Durakiewicz Tomasz

7.             Janiszewski Artur

8.             Â Jędruszko Dariusz

9.             Kalamon Andrzej

10.          Komsta Cezary

11.          Kosowski Mirosław

12.          Kotliński Marcin

13.          Kowalczyk Grzegorz

14.          Łojko Piotr

15.          Michoń Artur

16.          Mulak Marek

17.          Osyka Eugeniusz

18.          Piotrowski Piotr

19.          Podgórski Wojciech

20.          Puzoń Ireneusz

21.          Pyda Sławomir

22.          Spodar Zbigniew

23.          Śliwiński Piotr

24.          Tudruj Arkadiusz

25.          Woźniak Robert

26.          Zięba Adam

27.          Wójcik Radosław

1.             Baranowski Mariusz

2.             Binięda Grzegorz

3.             Bryda Andrzej

4.             Chmiel Jacek

5.             Dudek Piotr

6.             Fornalewski Adam

7.             Górski Marek

8.             Iwaniak Grzegorz

9.             Juszko Janusz

10.          Kędzierski Piotr

11.          Kędziora Marcin

12.          Korulczyk Jacek

13.          Krasuski Mirosław

14.          Kucharzyk Albert

15.          Kwiatkowski Edward

16.          Lewandowski Mirosław

17.          Maciejowski Dariusz

18.          Małek Zbigniew

19.          Osmoła Jacek

20.          Piorun Andrzej

21.          Poleszak Andrzej

22.          Samoszuk Jacek

23.          Sołtys Adam

24.          Umiłowski Jan

25.          Zielonka Marek